
Намет 3 місний Tramp Quick 3 (v2), TRT-097
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-097
7 574 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет з автоматичним каркасом Tramp Quick 3
Тримістний туристичний автоматичний намет-трансформер, з вбудованим зовнішнім каркасом типу «парасолька».
Надшвидке встановлення – намет збирається меньше ніж за хвилину:
- дістаньте намет з чохла
- розверніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму що знаходиться у верхній частині намету, та зафіксуйте його
- встановіть намет та зкріпіть кілками.
- все)
При цьому намет Tramp Swift має високі показники по захисту від опадів: тент – 6000 мм, дно – 10 000 мм.
Призначення: туризм, кемпінг, активний відпочинок на природі, автомобільні подорожі, риболовля, дитячий туризм, родинне дозвілля.
Сезонність використання: тепла пора року з травня по вересень
Перевага використання у конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет - достатньо дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
Конструкція намету більш стійка до вітру, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягу тенту і жорсткої фіксації дуг.
Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсант швидше скочується по внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
Завдяки зовнішнему розташуванню дуг простір між шарами намету стає більше за рахунок чого покращується вентиляція і знижується кількість конденсату, що утворюється.
Можливо використовувати намет у якості тенту, не під’єднуючи внутрішній спальний відсік.
Особливості:
.
- Зовнішній автоматичний каркас типу umbrella frame
- Два входи-виходи з двома тамбурами, продубльованих антимоскітною сіткою, забезпечать комфортну вентиляцію у спекотливу погоду та доступ із будь-якого боку.
- Основні двері та сітки обладнані двобічною фурнітурою, що дає змогу зручно відкривати та закривати їх як зовні, так і зсередини.
- Дуги виготовлені з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження. Кріплення між секціями й автоматичний механізм виготовлені з високоякісного міцного пластику.
- Спальний відсік намету обладнаний 2 кишенями усередині для зберігання необхідних дрібниць, гачком під сітчастим куполом для підвішування ліхтарика а також поличкою з сітки яка за необхідності підвішується під стелю намету.
- Намет комплектується стропами та сталевими кілочками, для фіксації намету до землі.
Характеристики:
• Місткість: 3+1
• Вага: 4.8 кг
• Розміри спального місця: 210х210 см
• Каркас: атоматичний, umbrella frame, фіберглас 7.9 мм
• Тент: поліестер 75D/190 T Diamond Ripstop, 6000 мм
• Дно: терпаулін, 10 000 мм
• Внутрішній намет: дихаючий поліестер
• Розміри в упаковці: 82х18х18 см
• Ремонтний набір у комплекті
• Колір: зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 325 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 18 см |
| Ширина в упаковке | 82 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 7 574 ₴









