
Намет Tramp Lite Bungalow
- Немає в наявності
- Код: TR_TLT-015.06
9 893 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатро Tramp Lite Bungalow
Полегшений варіант кемпінгового тенту-шатра чотиригранної форми з 2-ма входами для відпочинку на природі в літній час, рятує від легкої негоди, спекотного сонця та комах. Призначений для організації, кухні, столової чи кают–компанії в кемпінговому чи туристичному таборі.
Особливості:
- Зовнішнє розташування каркаса, чотиригранна форма
- Шатро має додатковий вітро-захисний клапан.
- Зручні великі розміри
- Протимоскітна сітка
- Вітростійкість низька
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Каркас: сталь, Ø 16 мм
Кількість входів: 2
Колір: зелений
Вага: 7 кг
Розмір: 300 х 300 х 225 см.
Розмір в упаковці: 20 x 76 x 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Водовідштовхувальне просочення, Вентиляційні вікна, Захист від UV, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Длина в упаковке | 76 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 9 893 ₴








