
Намет 3 місний Tramp Grot v2
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-036
9 910 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Універсальний намет Tramp Grot.
Универсальний туристичний намет з 3-ма входами (2 через тамбур - боковий і торцевий, і один з тильної сторони), а також
великим вантажним переднім тамбуром. Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Місткість намета 3 + 1 особи.
Площа тамбура дозволяє зручно розмістити наплічники, готовити їжу на пальника в негоду і навіть, за необхідності прийняти, кількох гостей.
Намет має 2 вентиляційних клапана у верхній частині купола зовнішнього тента , зі стійкою що регулюється по висоті.
Всі шви намету проклеєні.
Призначення: туризм , риболовля, полювання , кемпінг.
Час використання: весна-літо-осінь
Характеристики.
Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 5000 мм в. ст.
Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% поліестер 75D190T 7000 мм в. ст.
Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
Вага: 5.3 кг
Розмір: 220 x 490 x 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Тамбур, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 7000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 28 см |
| Длина в упаковке | 27 см |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 9 910 ₴









