
Розкладачка Tramp Carp King TRF-028
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-028
11 743 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Розкладачка Tramp Carp King TRF-028
Проста у використанні і дуже надійна (завдяки сталевому каркасу) коропова розкладачка, здатна витримати навантаження до 150 кг.
Завдяки регульованим нахилом спинки модель може використовуватися і як коропова ліжко, і як рибальське крісло одночасно.
Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні.
Матрац виконаний зі стійкого до вологи і бруду міцного багатошарового поліестеру з PVC покриттям.
Легко і швидко складається і розкладається.
Особливості:
- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Три пари регульованих по висоті ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і брудовідштовхуючого матеріалу.
Сумка для упаковки і перенесення в комплект не входить.
Характеристики:
Розміри: Довжина 210 см, ширина 82 см, висота 32-42 см
Матеріал: Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
Матеріал каркаса сталь,
Розмір в коробці: 81 х 21 х 83 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 9 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 830 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 810 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 210 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 11 743 ₴
