
Намет 3-місний Tramp Bell 3 (V2)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-080
12 364 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Bell 3 (V2)
Однокімнатний тримісний кемпінговий намет Tramp Bell 3 (V2). Просторий високий тамбур з 2 входами і оглядовим вікном в торцевій стінці.
Зовнішні дуги дозволяють комфортно встановлювати і складати намет під дощем, а також використовувати його як окремий павільйон чи кухню.
Особливості:
Зовнішній каркас
Дуги розташовані в зовнішньому тенті, швидке встановлення
Можливо встановлювати без внутрішнього намету
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Двошаровий намет з двома входами та великим тамбуром
Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
Вхід до спального відділення продубльовано москітною сіткою
Одне велике спальне відділення
Велике вентиляційне вікно
Тент намета має спідницю для додаткового сніго-вітрозахисту
Всі шви проклеєні
Зйомна підлога з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol, Ø 11 мм
Вага: 8,6 кг.
Розмір в упаковці: 20 x 60 x 25 см
Розмір: 325 х 240 см
Розмір спального місця: 200 х 195 см
Розмір тамбура: 130 х 170 см
Висота: 195 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Тамбур, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Бірюзовий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 205 см |
| Довжина | 325 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 60 см |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 12 364 ₴









