
Намет 4 місний Tramp Mountain 4 (V2) Зелений
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-024-green
15 487 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Mountain 4 (V2) Зелений
Експедиційний чотиримісний намет Tramp Mountain 4 (V2).
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та додатковим вітро- снігозахистом по всьому периметру зовнішнього тента.
Відмінні характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінизм та зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- додатковий сніго- вітрозахист
- 2 входи і 2 тамбури
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намета продубльовані антимоскітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- два вентиляційних клапана з можливістю відкривання зсередини намета
- всі шви проклеєні
- комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
- деальний для серйозних туристичних походів в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 4
Вага намета: 5.2 кг
Розміри: 410 х 220 х 130 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006, Ø 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намета: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілки: Алюмінієві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 3 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вогнетривке просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Експедиційні |
- Ціна: 15 487 ₴









