
Намет 5 місний Tramp Baltic wave 5 (V2)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-079
16 667 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Baltic wave 5 (V2)
Великий п'ятимісний кемпінговий намет BALTIC WAVE 5 (V2). Оснащений по всьому периметру додатковим вітрозахистом, стійкий до вітру та сильних тривалих опадів - ця модель гарно підійде рибалкам, що відпочивають коло води чи на відкритих просторах морського узбережжя, що сильно продуваються вітром.
Двері тамбура мають прозорі оглядові вставки-вікна.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами, великим тамбуром
- Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
- Основний вхід в тамбур дубльовано москітною сіткою
- Тент намета має додатковий сніго-вітрозахист
- Велике спальне відділення
- Два великих вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Місткість: 5 чоловік
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol, Ø 11мм
Стійки козирка: сталь, Ø 16 мм, 2 шт.
Вага: 12,2 кг
Розмір в упаковці: 25 x 74 x 37 см
Розмір: 310 х 470 см
Розмір спального місця: 210 х 3000 см
Розмір тамбура: 180 х 310 см
Висота: 185 см
Висота тамбура: 195 см
Розмір в упаковці: 21 x 65 x 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Бірюзовий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 470 см |
| Ширина | 310 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 65 см |
| Длина в упаковке | 21 см |
| Ширина в упаковке | 35 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Експедиційні |
- Ціна: 16 667 ₴


