
Smart-UPS LogicPower 3000 PRO RM (with battery)
- Немає в наявності
- Код: LP_6737
28 255 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 3000 PRO RM (rack mounts) (with battery), який є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії. На сьогоднішній день – це найбільш доступне та економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги та холодного старту. Область застосування Smart-UPS LogicPower-3000 PRO, RM (rack mounts) (with battery) підходить для забезпечення резервного живлення касових апаратів, терміналів, серверних та мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: - персонального комп'ютера, - дрібного мережевого обладнання, - офісної техніки, - аудіо та відеообладнання, - мережевих сховищ Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою Smart-UPS LogicPower-3000 PRO, RM (rack mounts) (with battery) має наступні технічні характеристики Діапазон вхідного напруги: 140-290 V Частотний діапазон 50/60 Hz Форма вихідного напруги – чиста синусоїда. Спотворення форми вихідної напруги менше 1% Функції стабілізації напруги (AVR) Холодний старт, тобто можливість запуску обладнання без підключення до електромережі Захист від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надмірного заряду батарей, високого/низького напруги (опційно), а також через USB порт Захист каналу передачі даних RJ11/RJ45 з гарантовано високою швидкістю роботи Можливість керування звуковими сигналами. Корпус Smart-UPS LogicPower-3000 PRO RM (Rack Mounts) (with battery) виготовлений з металевого сплаву. На передній панелі розташований LCD екран для контролю за параметрами роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29.5 |
| Інтерфейс під'єднання | RS232 - стандарт; USB, RS485 - опціонально |
| Потужність | 3000/2700 |
| Тип | smart online |
| Тип індикації | LED + LCD |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50/60 |
- Ціна: 28 255 ₴




