
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO
- Немає в наявності
- Код: LP_22898
1 612 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP-430PRO у разі екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання:
-
Wi-Fi роутери
-
маршрутизатори
-
термінали
-
медіаконвертери
-
та іншої низьковольтної апаратури
Безперебійник для роутера 12 вольт оснащений вбудованим акумулятором ємністю 8800 mAh. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 8 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до ДБЖ через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення.
При вимкненні електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається джерелом безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання ДБЖ для роутерів/комутаторів LP-430PRO
-
Підтримує технологію POE (для передачі живлення через роз'єм RJ45) на 15В і 24В.
-
Час перемикання на резервне живлення 0 мс.
-
Час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин.
-
Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора.
-
Захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5/9/12 |
| Кількість виходів | 5 |
| Потужність | 30 |
| Тип | джерела безперебійного живлення для роутера |
| Тип індикації | світлодіод (червоний, зелений) |
| Тип під'єднання до мережі | євровилка |
| Тип під'єднання споживача | RJ-45, USB, DC 5.5/2.1 |
- Ціна: 1 612 ₴





