
Стабілізатор напруги LPT-W-2000RD (1400Вт)
- Немає в наявності
- Код: LP_22819
2 677 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Релейний стабілізатор напруги Релейний стабілізатор напруги LPT-W-2000RD (1400Вт) - це ідеальне рішення для забезпечення домашньої або офісної техніки стабільною вихідною напругою.
Представлена модель стабілізатора напруги релейного типу LPT-W-2000RD (1400Вт) відрізняється високими якісними та технічними характеристиками не дивлячись на простоту своєї конструкції.
Релейний стабілізатор LPT-W-2000RD (1400Вт) легко впорається з поставленими завданнями, а також убезпечить техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги та короткого замикання.
Основні властивості стабілізатора:
- Частотний діапазон - 50/60±1 Hz;
- Тип індикації - LCD;
- Тип підключення до мережі - клеми.
Корпус стабілізатора релейного типу виконаний з металу, що гарантує надійний захист від різних механічних пошкоджень. Зробивши свій вибір на користь релейного стабілізатора напруги LPT-W-2000RD (1400Вт), ви будете впевнені, що ваша техніка прослужить максимально тривалий термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Кількість виходів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, VA/W | 2000/1600 |
| Стан | Нове |
| Тип індикації | LCD |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип під'єднання до мережі | клеми |
| Тип під'єднання споживача | євророзетка |
| Тип встановлення | Настінний |
| Частотний діапазон | 60 |
- Ціна: 2 677 ₴

