
Стабілізатор напруги LP-W-5000RD (3000Вт / 7 ступ)
- Немає в наявності
- Код: LP_10353
5 241 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Релейний семиступінчастий стабілізатор напруги LP-W-5000RD (3000W/7 ступ) - це надійний захист домашньої або офісної техніки від різких стрибків напруги та мережевих перешкод. Представлена модель прогресивного стабілізатора відрізняється високими якісними та технічними характеристиками. Особливістю даного типу стабілізаторів є висока швидкість спрацьовування, яка забезпечує непомітні перемикання при зміні напруги в мережі. Релейний стабілізатор LP-W-5000RD (3000W/7 ступ) убезпечить вашу техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги та короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 5 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
- Ціна: 5 241 ₴







