
Комплект резервного живлення LogicPower (LogicPower) ДБЖ + літієва (LiFePO4) батарея (UPS B1000+ АКБ LiFePO4 768Wh)
- Немає в наявності
- Код: LP_24830
16 495 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A + Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12,8V - 60 Ah (768Wh) (BMS 80A/40А) пластик LCD розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1000/600 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220/230/240±5%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу LiFePO4.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться.
Акумуляторні батареї LogicPower LiFePO4 мають ряд переваг для експлуатації: низький саморозряд, швидка зарядка, великий ресурс циклів, компактні розміри.
До комплекту входять:
-
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A - 1 шт
-
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12,8V - 60 Ah (768Wh) (BMS 80A/40А) пластик LCD - 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага АКБ нетто, кг | 11.5 |
| Вага ДБЖ нетто, кг | 9.9 |
| Час перемикання, мс | 10 |
| Вихідна напруга | 220/230/240±5% |
| Габарити АКБ ДхШхВ, мм | 260х172х220 |
| Габарити ДБЖ ДхШхВ, мм | 280х260х120 |
| Діапазон вхідної напруги | 140-275 |
| Ємність акумулятора | 60 мА/год |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 14.6 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 14.6 В |
| Кількість виходів | 2 |
| Максимальний струм заряду АКБ | 30 А |
| Потужність, VA/W | 1000/600 |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ресурс АКБ, циклів | 7000 |
| Тип | комплекти резервного живлення |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип ДБЖ | правильна синусоїда |
| Тип індикації | LCD |
| Тип під'єднання батареї до ДБЖ | клеми |
| Тип під'єднання до мережі | євровилка |
| Тип під'єднання навантаження до ДБЖ | євророзетка |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Функція стабілізації напруги AVR | Да |
- Ціна: 16 495 ₴




