
Автомобільний літієвий акумулятор LogicPower LiFePO4 12V - 64 Ah (+ праворуч) BMS 1050А
- Немає в наявності
- Код: LP_24767
19 975 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Автомобільний акумулятор LP LiFePO4 12V - 64 Ah (+ праворуч) з BMS 1050А
Акумулятор LiFePO4 c BMS обладнано платою захисту, що дозволяє забезпечити ефективну та тривалу роботу автомобільного АКБ.
Акумулятор автомобільний літій залізо фосфатний з BMS забезпечує холодний запуск і має високий струм розряду.
Це найпотужніший тип автомобільних акумуляторів, який можна використовувати для:
-
запуску двигуна внутрішнього згоряння, як дизельного, так і бензинового;
-
живлення автомобільних аудіосистем, сигналізації тощо;
-
підлогомийних машин, електрокарів та іншої спецтехніки, що потребує високих струмів споживання акумулятора;
-
човнових моторів, як електричних, так і з двигуном внутрішнього згоряння;
-
а також, як акумулятор для джерел безперебійного живлення (ДБЖ).
Переваги автомобільних акумуляторів LiFePO4 з BMS:
-
малі габарити та вага;
-
тривалий термін служби;
-
високий пусковий струм;
-
захист від надлишкового розряду;
-
захист від перезаряду;
-
захист від короткого замикання;
-
універсальність;
-
низький саморозряд.
Чому ми рекомендуємо купити автомобільний акумулятор LiFePO4 з BMS?
Літій залізо - фосфатні акумулятори LiFePO4 з BMS - найкращі акумулятори для автомобіля, оскільки вирішують низку проблем, з якими стикаються власники свинцево-кислотних акумуляторів.
Одна з основних проблем традиційних акумуляторів – обмежений термін експлуатації. Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS у кілька разів довговічніший за свої свинцево-кислотні аналоги, бо мають значний ресурс. Літій залізо фосфатні акумулятори LogicPower розраховано на 7000 циклів заряду/розряду (до 20 років експлуатації). Гарантія виробника - 60 місяців.
Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS не боїться глибокого розряду, якщо Ви забули вимкнути фари або музику у своєму автомобілі та вранці виявили розряджений акумулятор, це не проблема акумулятор не вийде з ладу, його потрібно буде просто знову зарядити.
Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS у разі короткого замикання в електромережі автомобіля, наприклад, при ДТП, або ремонтних роботах автоматично відключить електроживлення, що може запобігти займанню автомобіля. Для повторного ввімкнення акумулятора слід від'єднати від нього дроти та натиснути на кнопку скидання, після чого акумулятор відновить свою роботу.
Автомобільні акумулятори LiFePO4 з BMS мають хорошу щільність енергії, що дозволяє їм забезпечувати високий рівень енергії на одиницю маси. Отже, вага цих акумуляторів менша, ніж у свинцево-кислотних аналогів. Це важливо для спортивних та малолітражних автомобілів, де кожен кілограм може вплинути на швидкість чи дальність поїздки.
Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS можна заряджати високими струмами, якщо з якоїсь причини Ваш акумулятор розрядився, його можна зарядити значно швидше, ніж свинцево-кислотний.
Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS однаково добре працюють як за низьких, так і при високих температурах, що робить їх придатними для широкого діапазону кліматичних умов.
Автомобільний акумулятор LiFePO4 c BMS має схему балансування, яка стежить за рівномірністю заряду акумуляторних елементів.
Де купити акумулятор автомобільний акумулятор LiFePO4 з BMS?
Перед тим, як оформити замовлення, отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців:
-
який акумулятор вибрати для автомобіля;
-
який акумулятор краще для вашого автомобіля;
-
скільки коштує акумулятор та інші питання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS | BMS плата 3.2V 4S 460A з радіатором (Heltec) |
| Внутрішній опір, mOm | менш ніж 0.5 |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 14.6 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 14.6 В |
| Кількість циклів | 7000 |
| Кількість елементів у групі S | 4 |
| Кількість елементів у групі P | 2 |
| Максимальний струм заряду | 64 mA |
| Максимальний струм розряду | 1050 A |
| Мінімальна напруга | 10.5 В |
| Напруга повного заряду | 14.6 В |
| Номінал елементів | 32 |
| Номінальна ємність | 64 |
| Номінальна напруга | 12.8 В |
| Номінальний струм заряду | 32 А |
| Номінальний струм розряду | 32 А |
| Піковий струм розряду (100 мс) | 1050 А |
| Пусковий струм | 1050 |
| Тип | LiFePO4 |
| Тип клеми | клема конусна автомобільна |
| Струм короткого замикання | 1050 A |
- Ціна: 19 975 ₴


