
Додатковий акумулятор для LP Autonomic Power F5.0-5.2kWh Solar білий з чорним
- Немає в наявності
- Код: LP_24377
56 753 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Даний акумулятор можна придбати як додатковий для Системи резервного живлення LP Autonomic Ultra F5.0-5.2kWh Solar білий з чорним, що дасть можливість збільшити час автономної роботи системи резервного живлення.
Литієві акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) та широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Литієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумулятори від LogicPower.
Характеристики Додатковий акумулятор для LP Autonomic Power F5.0-5.2kWh Solar білий з чорним
Тип
LiFePO4
Номінальна ємність, Ah
100
Внутрішній опір, mOm
менше 0.5
Номінальна напруга, V
51,2
Напруга повного заряду, V
58,4
Мінімальна напруга, V
42
Зарядна напруга (буферний режим), V
55,2
Зарядна напруга (циклічний режим), V
58,4
Максимальний струм заряду, A
100
Максимальний струм розряду, A
200
Піковий струм розряду (100 мс), A
300
Струм короткого замикання, A
300
Номінальний струм заряду, A
50
Номінальний струм розряду, A
50
Пусковий струм, А
300
Тип клеми
М8
Кількість циклів
7000
BMS
JK Smart BMS 8-24S (24-72V) Ch200A Disch200A Bal cur 2A with bluetooth
Номінал елементів
100
Кількість елементів у групі S
16
Кількість елементів у групі Р
1
Температура зберігання АКБ, °C
-20 ~ +40
Робоча температура заряду, °C
0 ~ +40
Робоча температура розряду, °C
-20 ~ +60
Гарантія, міс
60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS | JK Smart BMS 8-24S (24-72V) Ch200A Disch200A Bal cur 2A with bluetooth |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 55.2 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 58.4 В |
| Кількість комірок у групі P | 1 |
| Кількість комірок у групі S | 16 |
| Кількість циклів | 7000 |
| Максимальний струм заряду | 100 mA |
| Максимальний струм розряду | 200 A |
| Мінімальна напруга | 42 В |
| Напруга повного заряду | 58.4 В |
| Номінал комірок | 100 |
| Номінальна ємність | 100 А·год |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальний струм заряду | 50 А |
| Номінальний струм розряду | 50 А |
| Піковий струм розряду (100 мс), A | 300 |
| Тип | LiFePO4 |
| Тип клеми | М8 |
| Струм короткого замикання | 300 A |
- Ціна: 56 753 ₴


