
Електромеханічний терморегулятор Easytherm EASY MECH
- Немає в наявності
- Код: LP_13780
1 265 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромеханічний терморегулятор EASY MECH призначений для управління підігрівом підлог всередині приміщень. Встановлюється у стандартний круглий підрозетник 65 мм. Терморегулятор комплектується датчиком температури підлоги на дроті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | терморегулятори |
- Ціна: 1 265 ₴

