
Комутатор мережевий GV-002-H-08P
- Готово до відправки
- Код: LP_5650
564 ₴
485 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий комутатор GV-002-H-08P на вісім портів 10/100 Мбіт з Auto-Negotiation RJ45 і підтримкою Auto-MDI / MDIX застосовується з"єднання декількох вузлів в мережі (комп"ютерні пристрої, прилади для відеоспостереження та ін.). Відповідає стандартам IEEE802.3 і IEEE802.3u. Підтримує IEEE802 і три режими повного дуплексу і напівдуплекса.
Мережевий комутатор GV-002-H-08P обладнаний світлодіодним індикацією активності роботи портів. Пластиковий корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вхід AC 100-240V, вихід DC 5V 1А |
| Вага (кг) | 0.2 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 140 мм |
| Кількість LAN портів | 8 портів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 485 ₴







