
Комутатор мережевий POE GV-015-D-06+2P
- Готово до відправки
- Код: LP_21310
1 060 ₴
919 ₴
-13%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережний комутатор (PoE) — це пристрій, призначений для підключення до мережі та подачі електроенергії на камери спостереження за кабелями Ethernet. Його основна мета — об'єднати камери в одну мережу з NVR (мережевим відеореєстратором) і передавати дані (аудіо та відео) для цілей запису. Мережевий комутатор допомагає знизити витрати на проводку та полегшує встановлення камер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.62 |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 200 мм |
| Кількість LAN портів | 10/100Mpbs |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 118 мм |
- Ціна: 919 ₴




