
Комутатор мережевий POE GV-019-AI-16+2PG
- Готово до відправки
- Код: LP_21935
10 260 ₴
8 949 ₴
-13%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керований комутатор мережевий GV-019-AI-16+2PG має 16 портів 10/100 Mbit з підтримкою IEEE802.3AT/AF і 2 портом UP-Link 100/1000 Мbit.
Передача даних та живлення на відстані 250 метрів. Металевий корпус. Світлодіодна індикація активності портів. Підключення VMS, статистика енергоспоживання POE, налаштування параметрів, перевірка журналу, оновлення прошивки, топологія мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100Mpbs |
| Вид монтажа | внутрішній |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 18 |
| Довжина: | 440 мм |
| Додатково | IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3x/802.3z/802.3af/802.3at |
| Максимальна робоча температура | 55 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Тип | комутатори |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 221 мм |
- Ціна: 8 949 ₴





