
Робот для мийки вікон LPW-003
- Немає в наявності
- Код: LP_14818
10 773 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуючи вакуумну адсорбцію, робот кріпиться до вертикального склу.
Інтелектуальний алгоритм дозволяє роботам уникати перешкод і автоматично чистити скло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.92 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 290 мм |
| Матеріал | ABS пластик + метал |
| Потужність | 75 |
| Призначення | для мийки вікон |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Тип | роботи для мийки вікон |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 10 773 ₴









