
Акумуляторний корпус LP12-200 з LCD дисплеєм
- Немає в наявності
- Код: LP_19975
1 855 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана на штуку.
Акумуляторний корпус LP12-200 для збирання акумулятора 12 V - 200 Ah.
Корпус обладнаний індикатором LCD, на якому відображається рівень заряду. У налаштуваннях меню індикатора можна встановити такі показники для контролю:
- рівень низького заряду;
- рівень залишкового заряду.
Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | комплектуючі для акумуляторів |
- Ціна: 1 855 ₴





