
Сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT48V
- Готово до відправки
- Код: LP_4128
41 260 ₴
36 899 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення LPY-С-PSW-5000VA (3500 Вт) MPPT 48V з правильною синусоїдою - це багатофункціональне обладнання, призначене для забезпечення безперебійного живлення при експлуатації різноманітної техніки, електроніки та побутових пристроїв. Представлений на нашому сайті ДБЖ LPY-С-PSW-5000VA (3500 Вт) MPPT 48V з правильною синусоїдою має привабливі характеристики та впорається з усіма поставленими завданнями: стабілізація напруги при виході показників за допустимий діапазон, при виникненні аварійної ситуації або раптовому відключенні електроенергії, забезпечення техніки необхідним живленням до відновлення електрозабезпечення або коректного завершення роботи пристрою (наприклад, вимкнення ПК зі збереженням даних). ДБЖ LPY-С-PSW-5000VA MPPT 48V має наступні показники потужності - 5000VA/3500W та вхідної напруги - 140-275V. Крім цього, джерело безперебійного живлення оснащене MPPT контролером. Захисні характеристики ДБЖ LPY-С-PSW-5000VA (3500 Вт) MPPT 48V: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високої/ низької напруги. Вибір такого обладнання, як ДБЖ LPY-С-PSW-5000VA (3500 Вт) MPPT 48V з правильною синусоїдою - це оптимальне рішення, якщо Вам необхідно організувати у своєму будинку або офісі систему безперебійного живлення з потужністю живлення в діапазоні від 1 до 6 кВт і можливістю автономної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 24 |
| Потужність | 5000/3500 |
| Тип | MPPT з правильною синусоїдою |
| Тип індикації | LED |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50/60 |
- Ціна: 36 899 ₴








