
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower 60kVA MPPT - 3 фазний
- Готово до відправки
- Код: LP_10024
581 340 ₴
517 739 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі 60kVA MPPT (3 фазний) - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Модель 60kVA MPPT (3 фазний) гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор). Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 515 |
| Висота | 1750 мм |
| Інтерфейс під'єднання | RS232/RS485 - стандарт; SNMP, Wi-Fi, GPRS - опціонально |
| Потужність | 60000/54000 |
| Тип | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Тип індикації | LCD |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50/60±5 (налаштовується) |
- Ціна: 517 739 ₴
