
Лазерний рівень 5-лінійний 6-точковий PRACMANU BG5X11 (зелений)
- Немає в наявності
- Код: LP_12033
2 394 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування.
Лазерний нівелір відрізняється високою точністю та надійністю в експлуатації.
Підходить для виконання всіх типів ремонтно-будівельних робіт.
Додаткові функціональні можливості:
Регульовані ніжки, горизонтальна лінія (H), вертикальна лінія (V), ручний ремінь входить у комплектацію
Технічні характеристики:
• Вертикальна точність: ± 1,5 мм
• Горизонтальна точність: ± 1,5 мм
• Діапазон самостійного вирівнювання: ± 3°
< div>• Безперервний час роботи: ≥ 10 годин (усі лінії працюють одночасно)• Час самовирівнювання: <5s (магнітне демпфування)
• Довжина хвилі: 625 нм
• Клас лазера: 2
Гарантії та доставка.
Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів.
Гарантія 12 міс. Для отримання товару, заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки (ми співпрацюємо з усіма провідними поштовими операторами), а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення.
Повернення та обмін товару провадиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pracmanu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.98 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | автоматичне вирівнювання, вимкнення вирівнювання, вбудований бульбашковий рівень |
| Тип | лазерні нівеліри |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 394 ₴


