
Заклепочник Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL HR081
- Готово до відправки
- Код: VI_HR081
700 ₴
579 ₴
-17%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис заклепника Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL
Заклепник розсувний 815 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей у процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт. насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками роботі.
Діаметр використовуваних заклепок становить 3.2; 4.0; 4.8; 6.0; 6.4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з алюмінію та сталі | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок із неіржавкої сталі | 2,4; 3,2; 4,0 мм |
| Матеріал | сталь + алюміній |
| Розмір | 200 мм |
| Змінні насадки в комплекті | + |
| Паковання | подвійний блістер |
- Ціна: 579 ₴

