
Насос заглибний свердловинний вихровий Powercraft 3S 1000-9030
- Немає в наявності
- Код: VI_82139
2 581 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос занурювальний Powercraft призначений для підйому та подачі чистої холодної води з свердловин, колодязів, цистерн і з інших глибоких джерел, які відповідають технічних умов розміщення та кріплення насоса. Цей насос зарекомендував себе на ринку як надійний і в той же час недорогий агрегат для перекачування рідини.
Гарантія: 1 рік (гарантійний талон входить в комплект поставки)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powercraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.7 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Потужність | 1000 |
- Ціна: 2 581 ₴





