
Насос свердловинний вихровий Vitals Aqua 4 DV 2023-0.75rc
- В наявності
- Код: VI_48638
5 030 ₴
4 479 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердловинний вихровий насос Vitals Aqua 4DV 2023-0.75rc призначений для підіймання та подавання чистої холодної води зі свердловин, колодязів, цистерн і з інших глибоких джерел, які відповідають технічним умовам розміщення кріплення насоса.Помпа належить до класу заглибних моноблокових роторних насосів із вертикальним розташуванням вала та з робочим колесом відкритого типу. Двигун розташовується в нижній частині насоса, а у верхньому фланці — наріз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 54 м |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | Насос свердловиннийПосібник користувачаУпаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 0.05 мм |
| Призначення | Для колодязя; Для поливання; Для свердловин |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Розміри | 455 x 92 мм |
| Температура рідини | від +1 °C до +35 °C |
| Тип | Скважинні насоси |
| Холостий хід | 2850 обертів/хв |
- Ціна: 4 479 ₴

