
Насос поверхневий струменевий Vitals Aqua JS 1051de
- Немає в наявності
- Код: VI_123164
5 320 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос поверхневий струминний Vitals Aqua JS 1051de призначений для перекачування чистої холодної води в системах водопостачання і зрошування.Насос поверхневий струминний Vitals Aqua JS 1051de належить до відцентрових самовсмоктувальних насосів із внутрішнім ежектором і не вимагає заливання води в усмоктувальний трубопровід на початку кожного запуску. Має виготовлений із неіржавкої сталі корпус оригінальної форми. Забезпечує стабільність параметрів потоку води у разі змін умов роботи, наприклад, під час коливання напруги живлення електродвигуна; плавність зміни навантаження на двигун; легко вбудовується в будь-які типи систем водопостачання, зокрема паралельно з іншими насосами, а також має меншу чутливість до наявності у воді твердих часток і забруднень. Найчастіше використовується тоді, коли необхідно отримати велику кількість води, забезпечивши водночас стабільність характеристик водного потоку й уникнувши потреби заливання води під час кожного запуску.Насос може використовуватися самостійно або в складі адаптивних, автоматичних і неавтоматичних насосних станцій для:Організації автономного водопостачання — подання води зі свердловин, колодязів, басейнів, водосховищ та інших відкритих джерелПідвищення тиску в побутових магістральних водопроводах і водопровідних системахОсушування басейнів, резервуарів і ємностейНасос не призначений для перекачування мінеральної та морської води, хімічно активних, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів. Вода, що перекачується насосом, не має містити абразивних частинок або довговолокнистих домішокУмови експлуатації:Розмір абразивних часточок не має перевищувати 0.05 ммЗагальний вміст механічних домішок у воді не має перевищувати 20 г/м³Вода не мусить мати високий ступінь мінералізації — не більш ніж 1500 г/м³ в сухому залишкуПоказник кислотності (рН) має перебувати в діапазоні від 6.5 до 9.5Вміст хлоридів — не більш ніж 350 г/м³, сірководню — не більш ніж 1,5 г/м³Робочий діапазон температури води, що перекачується — від +4 до +40 °CГлибина всмоктування — не більш ніж 8 м Особливості:Обмотування статора електродвигуна виготовлене з мідного дротуЗахист електродвигуна від перегріванняВал насоса виготовлений із нержавіючої сталіВисокоякісні підшипникиГрафіто-керамічне ущільненняРобоче колесо насоса виготовлено з латуніДифузор виготовлений із високоякісного полімеру — поліфеніленоксидуРобоча камера насоса виготовлена з неіржавкої сталіКорпус і кришка насоса виготовлені з чавунуКабель живлення завдовжки 1.5 м у комплекті доставкиВеликий напір під час великого об'ємного подавання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.45 кг |
| Висота подавання | 57 м |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 1,5 м |
| Додаткові характеристики | Кількість робочих коліс: 1 Матеріал робочого колеса: латунь |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 0.05 мм |
| Потужність | 1.42 |
| Призначення | Для колодязя; Для свердловин |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 1.045 |
| Температура рідини | Від +4 °C до +40 °C |
| Тип | Відцентрові насоси |
- Ціна: 5 320 ₴

