
Насос свердловинний відцентровий Vitals Aqua 3-10DCo 1728-0.6r
- Готово до відправки
- Код: VI_48640
4 270 ₴
4 139 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердловинний, відцентровий насос 3-10DCo 1728-0.6r серії Aqua від компанії Vitals має потужність 0.6 кВт і призначений для підіймання та подавання чистої холодної води зі свердловин, колодязів, цистерн та з інших глибоких джерел, які відповідають технічним умовам розміщення та кріплення насоса.Модель належить до класу заглибних моноблокових роторних насосів із вертикальним розташуванням вала. Двигун розташовується в нижній частині насоса, а у верхньому фланці — нарізний вихідний патрубок для під'єднання трубопроводу та зворотний клапан. Перекачування води здійснюється завдяки обертанню багатоступінчастої батареї робочих коліс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 40 м |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | Насос свердловиннийПосібник користувачаУпаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 0.5 мм |
| Призначення | Для колодязя; Для поливання; Для свердловин |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 0.6 |
| Розміри | 71 х 742 мм |
| Температура рідини | від +1 °C до +35 °C |
| Тип | Скважинні насоси |
| Холостий хід | 2850 обертів/хв |
- Ціна: 4 139 ₴

