
Степлер будівельний ресорний 4-в-1 Vitals Master 189332
- Готово до відправки
- Код: VI_189332
1 130 ₴
929 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Степлер будівельний ресорний 4 в 1 Vitals Master - незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Його головною особливістю є наявність ресорного механізму, за допомогою якого і здійснюється забивання скоб. Він дозволяє прикладати менше зусиль, при цьому отримувати потужніший удар і знижену віддачу.
Циліндричні пружини звичайного степлера швидко зношуються, на відміну від пластинчастих (ресорних) пружин, які гарантують тривалий термін служби.
Механізм швидкого завантаження скоб позбавить довгих мук завантаження розхідників, як у звичайному степлері.
Ручка з гумовою накладкою повторює вигини долоні і в поєднанні з низькою віддачею не втомлює ваші руки в процесі. Ручку можна компактно скласти для комфортного зберігання та транспортування.
Двопозиційний регулятор зусилля дозволяє виставити необхідну силу забивання скоб у різні матеріали.
Працює з чотирма видами розхідників:
- скоба, тип 140: 6-14 мм;
- скоба, тип 53: 6–10 мм;
- U-подібна скоба, тип 36: 10–12 мм;
- цвяхи, тип 300: 15 мм.
У комплекті постачання знаходиться по 300 шт. розхідників перших двох видів та по 200 шт. двох інших видів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| - U-подібна скоба тип 36 | 10–12 |
| - цвяхи тип 300 | 15 |
| - скоба тип 140 | 6 - 14 |
| - скоба тип 53 | 6 – 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Механізм удару | ресорного типу |
- Ціна: 929 ₴








