
Свердло по металу THUNDERWEB HSS-G MILWAUKEE DIN338, діаметр 12,5x151 мм, (5шт)
- Готово до відправки
- Код: LD_4932352404
2 170 ₴
2 049 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу THUNDERWEB HSS-G MILWAUKEE, DIN338, Ø12,5х151х101мм, (5шт) Конструкція THUNDERWEB характеризується конічною формою перемички, яка стає товщі до задньої частини свердла. Стандартні свердла мають постійну товщину по всій довжині. Навіть в самому вузькому місці сердечник THUNDERWEB товщі, ніж у стандартного свердла.Параболічне поперечний перетин перемички: велика товщина перемички. Вбудована міцність.Геометрія канавки — форма канавки THUNDERWEB швидко виштовхує гарячу стружку. Краще розсіює тепло, збільшуючи термін служби.135° Split point — точний запуск, свердло не ковзає по поверхні матеріалу.Полірована обробка знижує тертя і подовжує термін служби наклейки.Ударостійкий корпус з АБС-пластику з додатковою гумової захистом кутів.Витримує високий тиск подачі і крутний момент, що означає менше поломок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сплав | HSS-G |
| Стандарт | DIN 338 |
| Технологія | THUNDERWEB |
- Ціна: 2 049 ₴

