
Бур SDS-PLUS 4C Contractor MILWAUKEE, O8х160мм, (10шт)
- Готово до відправки
- Код: LD_4932498880
1 498 ₴
1 415 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур SDS-PLUS 4C Contractor MILWAUKEE, Ø8х160мм, (10шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість крайок, шт. | 4 |
| Технологія | 4C Contractor |
| Тип бура | Бур SDS-PLUS |
- Ціна: 1 415 ₴
