
Пила дискова акумуляторна безщіткова M18 BLCS66-0X 190 mm MILWAUKEE (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Немає в наявності
- Код: LD_4933464589
17 427 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою; Безщітковий двигун; швидкість 5000 об/хв; диск 190х30; макс. глибина пропилу 66мм; вага 3кг; HD кейс Особливості М18 Безщіткова циркулярна пилка з діаметром диска 190 мм, що забезпечує глибину різу 66 мм, що дозволяє різати стопку з трьох 19 мм ОСП листів REDLINK™ система захисту від перевантаження в інструменті та акумуляторі REDLITHIUM-ION™ акумулятори мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність. Міцний металевий складний гак дозволяє зручно та безпечно зберігати інструмент на робочому майданчику Адаптер для пилососу дозволяє підключатися до Milwaukee® системи видалення пилу. Штампована алюмінієва підошва забезпечує максимальну міцність. Вбудоване світлодіодне підсвічування робочої поверхні 50° кут нахилу диска, глибина різу в такому положенні становить 46 мм Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® М18™ Технічні характеристики Внутрішній діаметр диска (мм) 30 Діаметр диска (мм) 190 Макс. глибина різання при 45° (мм) 48 Макс. глибина різання при 90° (мм) 66 Напруга (В) 18 Швидкість без навантаження (об/хв) 5000 Стандартна комплектація Пиляльний диск, паралельний упор, адаптер для пилососа, ключ для диска Тип акумулятора Li-ion Комплект поставки Акумуляторна циркулярна пилка Milwaukee M18 BLCS66-0X - 1 шт Акумулятор у комплект не входить Зарядний пристрій у комплект не входить Пиляльний диск - 1 шт Паралельний упор – 1 шт Адаптер для пилососу – 1 шт Ключ для диска – 1 шт Інструкція з експлуатації HD Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Макс. глибина різання | 66 мм |
| Платформа | M18 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 5000 об/хв |
| Технологія | M18 FUEL |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 94 дБ |
- Ціна: 17 427 ₴
