
Пила дискова акумуляторна безщіткова по металу MILWAUKEE M18 FMCS66-0C Ø203мм (каркас) (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Немає в наявності
- Код: LD_4933472110
30 343 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Глибина пропилу 66 мм; у комплекті: диск із твердосплавної сталі, шестигранний ключ; кейс Перша акумуляторна циркулярна пилка з глибиною різу 66 мм і потужністю мережевого аналога 1800 Вт Ріже швидше за мережний аналог Підошва з можливістю прямого підключення до напрямної MILWAUKEE ® (продається окремо). Це дозволить робити прямий і точний різ, не витрачаючи час на налаштування Світловий індикатор показує, коли інструмент перевантажений Електричне гальмо зупиняє диск менш ніж за 1 сек. Великий відсік для металевої стружки збирає сміття, що виникає під час різання, забезпечуючи видимість Технологія сухого різу забезпечує швидкий і чистий різ металу без задирки. Вимикач подвійної дії захищає від випадкового включення Безключове регулювання глибини та важіль занурення для швидких та ефективних занурювальних різів Ексклюзивний механізм викиду стружки для швидкого очищення від сміття та зміни диска Включає 3 унікальні технології MILWAUKEE ®: безщітковий двигун POWERSTATE™, акумулятори REDLITHIUM™ та інтелектуальну систему REDLINK PLUS™. Ці технології забезпечують чудову потужність, час роботи та термін служби в умовах будівельного майданчика. Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™ Технічні характеристики: Напруга (В) 18 Акумулятор 0 Місткість акумулятора (Ач) Поставляється без акумуляторів Тип акумулятора Li-ion Швидкість без навантаження (об/хв) 4000 Макс. глибина різання (мм) 66 Внутрішній діаметр диска (мм) 15.87 Діаметр диска (мм) 203 Розмір шпинделя (мм) 15.87 Поставляється в Кейс Комплектація: Диск з металу 203 мм Шестигранник Кейс Увага! Акумулятор та зарядний пристрій не входять!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 203 мм |
| Макс. глибина різання | 66 мм |
| Платформа | M18 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 4000 об/хв |
| Технологія | M18 FUEL |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 108 дБ |
- Ціна: 30 343 ₴
