
Свердло спіральне MILWAUKEE, діаметр 22 х 460 мм
- Немає в наявності
- Код: LD_4932363695
790 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спіральне свердло MILWAUKEE, Ø22х460х385мм Для важкого, точного свердління твердої та м'якої деревини, великого перерізу балок, балок, дощок підлоги, ДСП і фанери.Конструкція канавки Льюїса для швидкого видалення стружки.З шестигранним хвостовиком для надійного затиску патрона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 385 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | 11 мм Hex |
- Ціна: 790 ₴
