
Свердло по металу HSS-Co MILWAUKEE DIN338, діаметр 4,2мм, (10шт)
- Готово до відправки
- Код: LD_4932373340
1 167 ₴
1 102 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу HSS-Co MILWAUKEE, DIN338, Ø4,2х75х43мм, (10шт) Свердла по металу з міцною і стійкою до нагрівання швидкорізальної сталі з 5% додаванням кобальту. Проводиться у відповідності з DIN 338. ПолірованіДля свердління високолегованих сталей і металів з межею міцності на розрив понад 1000 Н/мм2, наприклад, нержавіюча сталь Чотири різальні кромки для розділення стружки на більш дрібні для зниження тепловиділення і більшого терміну служби свердлаЗмінний крок спіралі: для більш швидкого вилучення стружки. Допомагає знизити теплове навантаження і запобігти перегріву свердлаПосилення серцевини свердла: серцевина свердла товщі у хвостовика. Посилена серцевина збільшує надійність шнека3 плоскі грані на хвостовику починаючи з ⌀5 мм для кращого закріплення в патроні і запобігання провертанняКолір: бронза Діаметр (мм) 4.2Кількість (шт) 10Загальна довжина (мм) 75Робоча довжина (мм) 43Тип хвостовика циліндричнийДерево (мм) такНержавіюча сталь (мм) такСталь (мм) такПластик таЧавун таМідь таАлюміній таБронза такЛатунь таМагній та
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Довжина робочої частини | 43 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сплав | HSS-Co |
| Стандарт | DIN 338 |
| Технологія | RED COBALT |
- Ціна: 1 102 ₴

