
Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова 230 мм M18 FLAG230XPDB-121C FUEL™ MILWAUKE
- Немає в наявності
- Код: LD_4933464115
53 777 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий двигун POWERSTATE; швидкість 6600 об/хв; діаметр диска 230 мм; різьблення шпинделя М14; 1 акумулятор M18 HB12; турбо з/в M12-18 FC; вага 5,3; лопатковий перемикач; кейс
Особливості
Кутошліфувальна машина працююча на одному 18 В акумуляторі
POWERSTATE™ безщітковий двигун
REDLINK PLUS™ інтелектуальна електронна система збільшує продуктивність інструменту під навантаженням
REDLITUM. акумулятор має бездоганну продуктивність
Гальмо диска
Клавіша включення без фіксації з функцією захисту від випадкового запуску
Безключовий захист диска для відмінної ріжучої здатності та швидкого регулювання захисту без використання ключа
FIXTEC гайка для безключової рукоятка
Знімний пилозахисний екран
Комплектація
Кутошліфувальна машина1
Акумулятор1
Зарядний пристрій1
Кейс1
Технічні характеристики
LLO (з блокуванням)да<0/> Діа акумулятора (Ач)12.0
Зарядний пристрій130 хв
Захист від відкидання назадда
Макс. глибина різання (мм)65
Напруга (В)18
Загальна вага (кг)5.3
ПеремикачВимикач лопаткового типу
Різьблення шпинделяM14
Швидкість без навантаження (об/хв)6600
Тип акумулятора allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JNAZPlAVXs0?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" wid
Особливості
Кутошліфувальна машина працююча на одному 18 В акумуляторі
POWERSTATE™ безщітковий двигун
REDLINK PLUS™ інтелектуальна електронна система збільшує продуктивність інструменту під навантаженням
REDLITUM. акумулятор має бездоганну продуктивність
Гальмо диска
Клавіша включення без фіксації з функцією захисту від випадкового запуску
Безключовий захист диска для відмінної ріжучої здатності та швидкого регулювання захисту без використання ключа
FIXTEC гайка для безключової рукоятка
Знімний пилозахисний екран
Комплектація
Кутошліфувальна машина1
Акумулятор1
Зарядний пристрій1
Кейс1
Технічні характеристики
LLO (з блокуванням)да<0/> Діа акумулятора (Ач)12.0
Зарядний пристрій130 хв
Захист від відкидання назадда
Макс. глибина різання (мм)65
Напруга (В)18
Загальна вага (кг)5.3
ПеремикачВимикач лопаткового типу
Різьблення шпинделяM14
Швидкість без навантаження (об/хв)6600
Тип акумулятора allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JNAZPlAVXs0?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" wid
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Ємність акумулятора, А·год | 12 |
| Зарядний пристрій, хв | 130 |
| Макс. глибина різання | 65 мм |
| Платформа | M18 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 6500 об/хв |
| Технологія | M18 FUEL |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 91 дБ |
- Ціна: 53 777 ₴
