
Апарат плазмового різання Telwin INFINITY Plasma 40
- Немає в наявності
- Код: LD_816145
36 673 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат плазмового різання Telwin INFINITY Plasma 40 816145 є напівпрофесійним обладнанням зі стисненим повітрям і контактним запаленням дуги. Модель дозволяє проводити різання таких матеріалів, як: вуглецева сталь; нержавіюча сталь; оцинкована сталь; алюміній; мідь; латунь. Максимальна товщина різу складає 15 мм. Для початку різання необхідно забезпечити подачу стисненого повітря тиском 4-5 бар та витратою 100л/хв. Max потужність, кВт 4 Вага нетто, кг 6,5 Габарити без упаковки, мм 550х145х240 Напруга, В 220 Max товщина різу, мм 15 Max струм, А 40 Min струм, А 10 Наявність мережевої вилки так EURO-роз'єм ні Запалювання дуги контактне Клас товару Напівпрофесійний Тип інвертор Вбудований компресор ні Витрата повітря, л/хв 100 Тиск, бар 5 ПВ на максимальному струмі, % 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Telwin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Розмір | 55*14,5*24см |
| Регулювання потужності | Да |
| Стан | Нове |
- Ціна: 36 673 ₴
