
Світлодіодні лампи ALed X D8S 6000K 35W XD8SD06 (2шт)
- Готово до відправки
- Код: CA_33967
3 700 ₴
3 635 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Цоколь:D8S
- Потужність:35W
- Світлодіод (чіп):TNX 3570
- Напруга:12V DC
- Водонепроникність:IP 65
- Матеріал:Алюміній / Мідь
- Кольорова температура:6000К
- Термін служби діода:> 30 000 годин
- Робоча температура:-40C-+85C
- Застосування:лінзована блок фара (установка в штатне місце ксенон HID, підключення тільки до стандартного блоку розпалювання ксенон HID)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | D8S |
| Виробник | HID |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Напруга | 12 В |
| Охолодження | Вентилятор |
| Серія | ALed X (35W) |
- Ціна: 3 635 ₴





