
Світлодіодні лампи ALed X H11 6000K 50W XH11STR3 (2шт)
- Немає в наявності
- Код: CA_31032
3 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цоколь:H11
Потужність: 50W
Світлодіод (чіп):TNX
Напруга:12V DC
Водонепроникність:IP 65
Матеріал:Алюміній/мідь
Кольорова температура:6000К
Термін служби діода:> 30 000 годин
Робоча температура:-40C-+85C
Застосування: лінзована блок фара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aled Lighting |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Напруга | 12 В |
| Охолодження | Вентилятор |
| Серія | ALed X (50W) |
| Цоколь | H8-11 |
- Ціна: 3 200 ₴




