
Дитячий велосипед Formula Kid Race 16", біло-червонo-синій
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-16-231
4 570 ₴
4 309 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Race 16", біло-червонo-синій - дитячий велосипед із колесами діаметром 16 дюймів, призначений для пересування дитини.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Race
- Діаметр коліс: 16"
- Колір: біло-червонo-синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9.96 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 8.5" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 100-115 |
- Ціна: 4 309 ₴






