
Гірський велосипед Formula Omega 26", рама 18", фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-26-790
8 400 ₴
7 929 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Omega 26", рама 18", червоний — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, оснащений рамою та колесами зазначеного розміру.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Omega
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 18"
- Колір: червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18.1 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 18" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 7 929 ₴






