
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 26", рама 17", фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-D-26-309
8 560 ₴
8 079 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 26", рама 17", фіолетовий — міський велосипед, призначений для пересування дорогами загального користування та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: міський велосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Aquamarine
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 17"
- Колір: фіолетовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 079 ₴






