
Гірський велосипед Discovery Bastion 26", рама 13", бірюзовий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-DIS-26-616
9 310 ₴
8 789 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Discovery Bastion 26", рама 13", бірюзовий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування дорогами з нерівним покриттям і поза асфальтом.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Bastion
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: бірюзовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | США |
| Вага | 15.3 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
- Ціна: 8 789 ₴






