
Велосипед сталь 26 Dorozhnik LUX AM Vbr трещотка рама-17" бронзовий з багажником задн St з крилом St 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-D-26-276
10 408 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 26" Dorozhnik LUX AM 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Хід вилки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулки | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
- Ціна: 10 408 ₴
