
Велосипед 28" Leon GR-90 DD 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-LN-28-036
19 070 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравійний велосипед для тих, хто не любить себе обмежувати біля катання. Модель має три ростовки, які відмінно підійдуть. на зростання від 160 до nbsp; 193 см.
Полегшена алюмінієва рама надає велосипеду чудової динаміки. Навісне обладнання бренду MICROSHIFT має плавне перемикання та легке налаштування. Також групсет можна поєднувати з різними брендами комплектуючих. 28” діаметр коліс на промислових втулках та з універсальним протектором покришок забезпечить легкий накат, а за контроль швидкості відповідають дискові механічні гальма. Вони мають гарну потужність і прості в налаштуванні.
На велосипеді є велика кількість бонок, є можливість встановлення переднього та заднього багажника, флягоутримувачів та різних видів сумок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Туристичний |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
- Ціна: 19 070 ₴
