
Велосипед AL 28" Dorozhnik SAPPHIRE планет. рама-19" коричневий з багажником зад AI, з крилом St 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-D-28-355
11 054 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий міський велосипед для жінок та чоловіків зростом 165-185 см.
Кермо і підсідельний штир можна виставити під ваш зріст для комфортної поїздки. Тришвидкісна задня втулка від бренду Фалькон дозволить з легкістю долати невеликі підйоми та розвивати швидкість на рівній ділянці дороги. Швидкості також перемикаються грипшифтами фірми Фалькон 3. Колеса 28 діаметра з подвійним алюмінієвим ободом і покришками фірми Wanda.
У комплекті крила, підніжка, сталевий посилений багажник, який витримає вагу до 25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулки | Планетарна Faclon 3 швидкості, |
| Вынос | Алюміній зі сталлю 60 мм |
| Гарантія на обладнання | 18 міс |
| Гарантия на раму | 120 мес |
- Ціна: 11 054 ₴
