
Велосипед 26" Dorozhnik LUX PH 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-D-26-216
11 533 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталевий, надійний міський велосипед, на зріст від 155 до 170 см. Ідеально підходить для поїздок містом та велопрогулянок парком. Низька рама дозволяє легко сідати на велосипед та вставати з нього.
Регульований винос керма та підсідельний штир забезпечують комфортну поїздку. Цей велосипед оснащений планетарною втулкою Falcon і має 3 швидкості.
На велосипеді встановлені багажник, кошик, крила від бруду та підніжка. На такому велосипеді можна встановити на багажник дитяче крісло, але важливо пам'ятати що гранична вага 25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 155-170 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Планетарна Faclon 3 швидкості |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | сталь, регульована за висотою |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Додатково | підніжка (опорна стійка); повнорозмірні брудозахисні крила |
| Задній перемикач | Falcon 3 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Материал багажника | сталевий, трубчастий, посилений, вантажність 25 кг |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Педалі | Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Покришки | Wanda 26*2.0, дорожній протектор |
| Рост | 155-170 |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь |
| Ручки перемикання | Faclon 3 (грипшифт) |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Гальма | обідні V-brake |
| Цепь | KMC C-1 |
| Шатуни | сталь, 36T. З захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 11 533 ₴
