
Велосипед 20" Dorozhnik ONYX PH 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-D-20-057
14 084 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велосипед підійде майже для всіх людей, незалежно від віку. Сідло та кермо регулюються, тому він підходить на зріст від 140 до 180 см. Максимальне навантаження 90 кг.
Рама невелика - 12.5 дюймів, виготовлена з алюмінію, що знижує вагу велосипеда. Встановлено 20 колеса. Рама складана, тому велосипед можна легко зберігати у будь-якому приміщенні. Вилка сталева, без амортизатора, кермо зроблене з алюмінію, обода подвійні теж з алюмінію. На цій моделі 3 швидкості, що перемикаються за допомогою грипшифтів фірми Фалькон-3. Задні втулка та перемикач від цього ж бренду.
На велосипед встановлено сталевий багажник, який витримує вагу до 15 кг, підніжка, крила від бруду. Передні гальма ободні, а задні ножні. Покришки фірми Ванда. Педалі пластикові, в алюмінієвій рамці, що підвищує термін служби. Придбати цей велосипед легко з доставкою через наш інтернет магазин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Розмір рами | 12.5" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Планетарна Faclon 3 швидкості |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Додатково | підніжка (опорна стійка); повнорозмірні брудозахисні крила |
| Задній перемикач | Falcon 3 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Материал багажника | сталева, вантажність 15 кг |
| Ободи | алюміній, подвійний |
| Педалі | Пластик з алюмінієвою рамкою |
| Покришки | Wanda 20x1,95 універсальний протектор |
| Рост | 140-180 |
| Рост велосипедиста | 140-180 |
| Кермо | Алюміній, прямий, 560 мм |
| Ручки перемикання | Faclon 3 (грипшифт) |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній ручний |
| Цепь | KMC C-1 |
- Ціна: 14 084 ₴
