
Гірський велосипед Discovery Trek 27.5", рама 16", помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-27.5-041
7 970 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Discovery Trek 27.5", рама 16", помаранчевий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, оснащений колесами збільшеного діаметра та рамою заданого розміру.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Trek
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 16"
- Колір: помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.15 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 7 970 ₴






