
Велосипед ST 27.5" Discovery TREK DD FR рама-16" помаранчевий 2025
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-27.5-041
7 970 ₴
7 649 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим товаром купують
Характеристики
Велосипед ST 27.5" Discovery TREK DD FR рама-16" помаранчевий 2025
- бренд велосипеда: Discovery
- вага велосипедиста: 100
- вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100мм
- винос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8
- гарантія: 10 років на раму, 18 місяців на обладнання
- рік: 2025
- діаметр колеса: 27.5
- задній перемикач: L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 швидк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 45804 мм |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4007-M-2, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
- Ціна: 7 649 ₴













